Deflektory

 

Protiprievanové deflektory sú jedinečným praktickým doplnkom výbavy Vášho auta. Výhodou protiprievanových plexi krytov na okná je znížená hlučnosť a prievan pri vetraní a to aj za vysokej rýchlosti.

Firma Team HEKO sa zaoberá predovšetkým výrobou a distribúciou plastových automobilových doplnkov. Bola založená v júli 1990 v Cezrmna ktoré sa nachádza v provincii Swierokrzyskie. Neustály vývoj technických a výrobných kapacít umožnujú výrazný rast v sortimente, ktorá už teraz vyrába viac ako 2000 rôznych druhov tovaru. Firrma HEKO vďaka svoje vysokej kvalite a aktuálnosti dizajnu výrobkov exportuje asi 90% výrobkov. 
Firma Heko vyrába veterné okenné deflektory pre takmer každý druh a typ vozidla značiek.


Deflektory HEKO sú vyrábané s dôrazom na štylistickú líniu vozidla. Sú vhodné aj pre fajčiarov, kedže môžu mať otvorené okná aj počas jazdy. 
Deflektory sú vyrobené z bezpečnostnej plastovej hmoty so zníženou priepustnosťou UV-žiarenia, obmedzujú nepríjemné aerodynamické hluky a chránia pred dažďom pri vetraní bočnými oknami.


Zabraňujú aerodynamickému hluku pri pootvorenom okne, stekaniu daždovej vody pri vetraní a zahmlievaniu okien počas dažďa. Protiprievanové plexi sú vyrobené z kvalitnej umelej hmoty v dymovej farbe.